Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 opinia Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Angela145

PostWysłany: 01 Lip 2015, 09:12:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

czesc, ostatnio zastanawiam sie nad kupnem aparatu go pro myslse, ze bedzie fantasyczny w podrozy czy ktos ma i poleca, znjomi polecali mi kupowac te z https://sknerus.pl/, ale wole jeszcze popytac Smile
Marek

PostWysłany: 02 Lip 2015, 15:53:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Świetnie , że przemyciłaś nam stronę sknerusa. Myślę ,że nie chodzi o kamerkę , ale .... o reklamę portalu . Embarassed
Marek
Ps Jak Ciebie to naprawdę interesuje to służę pomocą na PW
Angela145

PostWysłany: 05 Lip 2015, 21:54:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

o nic takiego nie chodzi Marku, po prostu zadalam pytanie, po prostu mialam info od znajomych, ale ze jestem ostrozna to wole zapytac i tyle. nie bylo zadnego podtekstu.
Marek

PostWysłany: 08 Lip 2015, 09:54:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak już się dałem sprowokować to kilka słów ;
W pierwszym Twoim poście niezbyt jasno wyraziłaś się o co Ci właściwie chodzi, domyślam się ,że o kamerkę sportową do szybkiej rejestracji wydarzeń. Ja wiosną popełniłem tego typu zakup i mam niewielkie doświadczenia oraz uwagi. Kupując kierowałem się założeniami;
Kamerka ma rejestrować przebytą trasę w ciekawych widokowo miejscach. Zapisany materiał powinien mieć możliwość bez większych kłopotów łączyć się z innym nagraniami wykonanych, aparatem foto , komórką itp tworząc film z podroży. Zanabyłem na próbę kamerkę ze średniej półki (AEE MagiCam SD23) przystosowałem do swoich potrzeb , mocując do campera , roweru , i uchwytem na ramieniu. Do sterowania kamery używam pilota, jest to wygodne "podczas jazdy".Rejestruję dzięki temu sekwencyjnie ujęcia. Kamerka ma zaletę ,że posiada możliwość regulacji ogniskowej obiektywu w zakresie 120 - 175 stopni szerokości panoramy i można ją stosować jako rejestrator jazdy pojazdu. Po nakręceniu pierwszych sekwencji w zasadzie wszystko OK .... ale
- np.obraz wideo rejestruje w formacie MOV w 16:9 HD (co jest wygodne do szybkiego wrzucenia na You Tube lub na komputer , ale w przypadku łączenia z innym materiałem należy konwertować do zgodnego formatu.
Zdjęcia robi tylko w formacie 4:3 można pozyskać je jako po-klatkowe podczas montażu w programie i wtedy mam format 16:9.
Podsumowując kamerka jako zabawka w zasadzie umożliwia wygodną rejestrację planowanych zdarzeń. Dla własnych potrzeb przy odrobinie zaangażowania można zrobić ciekawe pamiątki w postaci klipów filmowych. Początkującym proponuję kupić urządzenie z niższej półki cenowej , a po opanowaniu zabawki można iść na całość kupując bardziej "wypasioną" zabawkę.
Marek sunny
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat