Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Karawaningowy Portal Informacyjny Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Paweł P.
Gość

PostWysłany: 03 Lis 2007, 19:55:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Karawaningowy Portal Informacyjny to pomysł nad którym pracuję od kilku tygodni.
Mam zamiar zamieścić w nim jak najwięcej informacji o turystyce karawaningowej w Polsce. Każda impreza organizowana przez klub, forum i wszystkie inne mogły by być umieszczane w kalendarzu. Każdy z klubów będzie posiadał swoja część strony na własna reklamę swojej działalności i możliwość promowania swoich spotkań. Portal będzie bezpłatny, wolny od zobowiązań klubowych a koszty działalności strony będą pokrywane przez prywatnych sponsorów. Baza danych będzie dostępna dla każdego użytkownika Internetu, który zarejestruje się bezpłatnie na stronie. Cały kalendarz będzie pokazany też w formie interaktywnej mapy łącznie z kempingami itp. Za nim strona uruchomi swoje oblicze proszę brać karawaningową o opinie na temat potrzeby istnienia takiej strony i o zadaniach jakie ma ta strona spełniać.

Z karawaningowym pozdrowieniem

Paweł Pawlak
Ania i Zenek
Gość

PostWysłany: 03 Lis 2007, 20:20:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Całkiem niezła inicjatywa. Zyczę powodzenia bo wiele pracy przed wami.Powoli nasze struktury zaczynają przypominac zachód. Powstają kluby , jest forum ogólnopolskie, a teraz portal. Jezeli stworzycie karawaningowy portal z prawdziwego zdarzenia to super .
Pozdrawiam
Zenek
omega
Gość

PostWysłany: 03 Lis 2007, 21:44:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak trzymaj Paweł dalej.!!!

Ostatnio zmieniony przez omega dnia 03 Lis 2007, 23:57:51, w całości zmieniany 1 raz
Marek
Gość

PostWysłany: 03 Lis 2007, 23:52:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Paweł jest to potrzebne, żeby chociaż zaplanować wyjazdy urlopy i zloty w ten sposób nie zamkniemy się w małej grupie towarzystwa wzajemnej adoracji.
Pozdrawiam Marek
Paweł P.
Gość

PostWysłany: 04 Lis 2007, 09:06:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Super, że tak ciepło do tego podchodzicie. Będę sie starał by strona była przejrzysta i zawierała potrzebne informacje. Będziemy ją tworzyć wspólnie dla tego mam nadzieję, że wbrew przysłowiu dogodzę wszystkim Wink
antwad
Gość

PostWysłany: 04 Lis 2007, 10:10:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Użyteczność takiego portalu będzie naprawdę duża. A znając Pawła i jego zangażowanie w to czego się podejmuje, to wierzę że taki portal powstanie.
Kamperfan
Gość

PostWysłany: 04 Lis 2007, 19:25:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Super projekt - powinien doprowadzić do powstania profesjonalnego portalu karawaningowego, liczącego się w wirtualnym świecie. Portale takie mają wędkarze a chyba nawet kominiarze - czas najwyższy na karawaningowców.
Sławcio

PostWysłany: 01 Lip 2014, 22:15:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

I powstał taki portal?
Bo chyba nie jestem "na czasie" Smile

PostWysłany: 02 Lip 2014, 09:01:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sławcio napisał:
I powstał taki portal?
Bo chyba nie jestem "na czasie" Smile

Powstał Sławcio, powstał. Funkcjonuje pod tym linkiem

http://caravaningworld.pl/

i jest tam nawet forum "dyskusyjne". Nie zdołałem przyjrzeć się dokładnie temu portalowi, bo dopiero Twój niepokój spowodował, że tam zajrzałem.

Dzisiaj od rana pada deszcz, jest czas, to poczytam sobie tamtejsze treści. Myślę, że pomysł Pawła Pawlaka dobrze służy społeczności karawaningowej.

Pozdrawiam z trasy - Robin.

PostWysłany: 02 Lip 2014, 09:42:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przepraszam za ignorancję.
Znam ten portal i to forum ale nie wiedziałem, że koncepcja/pomysł zaczął się w tym wątku.
Ja przejrzałem już wcześniej. Jest sporo fajnych treści ale ogólna koncepcja mi "nie leży".

A szkoda bo idea była super.

PostWysłany: 02 Lip 2014, 10:18:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sławcio napisał:
Jest sporo fajnych treści ale ogólna koncepcja mi "nie leży".

No to coś nas łączy, bo też tak uważam...

Pozdrawiam.

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat