Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Bałtyckie koło Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tyburski

PostWysłany: 07 Sie 2011, 20:17:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam,
na moim blogu http://tyburski.bloog.pl/
zamieściłem relację z wyprawy dookoła Bałtyku. Trasę :Lębork, Wilno, Ryga, Talin, Helsinki, Oulu, Inari, Nordkapp, Bogen, Grong, Oslo, Kopenhaga, Lębork pokonaliśmy Fordem Mondeo w czasie od 04 do 21 lipca tego roku. Relacja zawiera opis trasy i liczne zdjęcia. Zapraszam do lektury.
Na trasie spotkałem kilku rodaków realizujących podobną trasę. Może założymy Klub Bałtyckiego Koła?
Robin

PostWysłany: 07 Sie 2011, 21:48:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam !
Poczytałem Twój opis trasy "dookoła Bałtyku". Zupełnie nieźle, jak na Forda Mondeo. Podobną trasę przejechałem Fiatem Ducato z tym, że ponad tydzień poświęciłem na Lofoty i kilka dni na Narvik+ okolica. Zawsze jednak miasta zwiedzam rowerem.
Rodaków spotykałem. Wszyscy zagonieni, bo albo urlop się kończył albo samochód był z wypożyczalni i każda doba poganiała. Zwiedzali powierzchownie i w pośpiechu. Co do idei Klubu Bałtyckiego Koła to bardzo mi się Twój pomysł podoba.
Pozdrawiam - Robin.

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat