Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 I Zlot i otwarcie Campingu w Kaputach 6-8 Maj 2011 Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
FTW65

PostWysłany: 31 Sty 2011, 17:51:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mam przyjemność zaprosić na I Zlot i otwarcie Campingu w Kaputach

Piątek 06.05.2011

- Przyjazd, powitanie i wręczanie pamiątkowych drobiazgów oraz odbiór darów na zbiórkę charytatywną
-18.00 Uroczyste otwarcie Campingu w Kaputach oraz I Zlotu Kaputy 2011
-18.30 Wieczór pełen atrakcji, a wśród nich:
- Muzyka na żywo w wykonaniu Kapeli Czerniakowskiej
- Smakołyki Kulinarne, czyli Kocioł Bigosu, Pieczone Prosiaki, Golonki, Szaszłyki, Kaszany, a wszystko to prosto z rusztu lub rożna
- To, z czego słyną Kaputy – Wędzone Łososie i Węgorze- Ognisko, przy którym nie zabraknie pieczonych ziemniaków, kiełbas, jabłek. A co by w sercach zimno nie było po szklaneczce wybornego grzańca każdy dostanie.
- Zabawa, zabawa, zabawa – do białego rana, albo dopóki kondycja pozwoli.

Sobota 07.05.2011

-9.00 Śniadanie Kontynentalne – Świeże pieczywo, miody, dżemy, chrupiące płatki, nasze słodkie wypieki, oraz kawa i herbata do woli.
- przez cały dzień, dla chętnych prezentacja i jazdy testowe kamperów P.L.A

-11,00 wyjazd na wycieczkę do Warszawy,zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego
lub Centrum Kopernika a dla nie zainteresowanych wspólną wycieczką możliwość
wynajęcia samochodu osobowego lub skutera i zwiedzanie Warszawy według własnych
życzeń
-17.00 zawody wędkarskie o największą złowioną .rybę – Uwaga! Wędki przywozimy swoje.
-18.00 konkurs łuczniczy o Złote Jabłko
-19.00 muzyka,tańce, gril,ognisko,integracja,zabawa, rozdanie nagród dla zwycięzców w konkursach.

Niedziela 08.05.2011

- pożegnalne śniadanie,jajecznica z kurkami,kawa
- wyjazd w godzinach dowolnych oraz czułe pożegnania przy wyjeździe…

Prosimy o potwierdzanie udziału osób chętnych do zwiedzania Muzeum Powstania Warszawskiego lub Centrum Kopernika,ze względów organizacyjnych możemy zorganizować tylko jedną wycieczkę, na którą będzie większą liczba chętnych
Oczywiście istnieje możliwość drobnych zmian, i będą one dokonywane w programie na bieżąco
Wjazd dla wszystkich z czapkami K-1 gratis !dla pozostałych bez względu na ilość osób w załodze 85,00 zł Koszt wycieczek to tylko bilet wstępu do M.P.W. lub C. K. `
Czekamy również na Wasze uwagi i sugestie
Pozdrawiamy
Kaputy
ul. Sochacazewska 222
/koordynaty GPS/
52° 13' 53,68" N
20° 47' 33,03" E

PostWysłany: 01 Lut 2011, 15:48:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To będzie zaraz po naszym zlocie. Co Ty na to Adminie ? Bo ja myślę, że mógłbyś ten "podwarszawski" model turystyki karawaningowej potraktować jako wzorcowy... Np. przy układaniu programu naszego zlotu.

Pozdrawiam serdecznie - Robin Idea

PostWysłany: 01 Lut 2011, 16:49:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Po wywołaniu do tablicy nie pozostaje mnie nic innego jak wskazać paluszkiem , a zarazem bardzo Ciebie grzecznie prosić ,żebyś może przystąpił jako SZEF do organizacji Naszego zlotu w porozumieniu z kolegami Januszem i Kazimierzem.
Odnośnie propozycji spotkania w Kaputach to została przygotowana profesjonalnie i myślę ,że kto może to skorzysta, czego i ja nie wykluczam.

Marek
Robin

PostWysłany: 01 Lut 2011, 21:29:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Robin napisał:
Bo ja myślę, że mógłbyś ten "podwarszawski" model turystyki karawaningowej potraktować jako wzorcowy... Np. przy układaniu programu naszego zlotu.

Napisałem wyraźnie, że mam na myśli program naszego zlotu. To zupełnie inna bajka niż organizacja zlotu. Kaputy mają profesjonalny jadłospis, to fakt, ale że on Cię tak przyciągnie...
Twojej prośbie niestety nie sprostam. Nie potrafię takich "rzeczy" organizować.

Pozdrawiam - Robin Yyk...

PostWysłany: 02 Lut 2011, 00:12:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Robinie , przeciez dobrze wiesz ,że to nie chodzi o " jadłospis " , więc wrócmy do tematu . Zapraszam Cie na praktyczną przy stole partyjke Ping - ponga . Przygotowanie " merytoryczne naszgo " zlotu powinno być dla Nas wszystkich zaangażowanych klubowo i forumowo najwazniejsze .
Marek Laughing
FTW65

PostWysłany: 05 Lut 2011, 15:55:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie było moim zamiarem wywołanie jakichkolwiek sporów , jeśli mogę jakoś pomóc w organizacji Zlotu CNC to chętnie to zrobię

PostWysłany: 05 Lut 2011, 17:13:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Z nieba mi spadłeś FTW65. Proszę wytłumacz "naszemu" Administratorowi, że nikt Ciebie nie wyznaczał "paluszkiem" jako organizatora zlotu, że zostałeś organizatorem bo kochasz ludzi uprawiających karawaning i że jedyną satysfakcją na którą liczysz jest zadowolenie oraz wdzięczność wszystkich uczestników zlotu.
Już ustaliliśmy, że po Sromowcach jedziemy do Kaput. Tam, na miejscu, przyjrzę się Twoim poczynaniom. Popytam, sporządzę notatki, zrobię zdjęcia... Bogatszy o takie spostrzeżenia sam jesienią zgłoszę się "na organizatora" naszego zlotu.
Już dziś Cię zapraszam FTW65 ! Będziesz ze mnie dumny!

Pozdrawiam - Robin Chef

PostWysłany: 05 Lut 2011, 18:08:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Drogi Robinie słowa Twojego postu odbieram jak miód pitny wzmocniony na moje chore gardło , oraz wyrażam wielkie zadowolenie ,że będziesz organizatorem nastepnego naszego KLUBOWEGO mam nadzieję ,że w nowej formule dogadanego zlotu. Paluszek admina był skierowany jedynie w zakres programowy gdyż sprawy kwatermistrzowskie dogrywają Kazek i Janusz liczę trochę na dalszą ich współpracę z uwagi na znajomość obyczaju miejscowego i terenu.
Kolego FTW65 my już od jakiegoś czasu prowadzimy takie lub podobne pogwarki z Robinem i nie powodują one w zasadzie większych perturbacji na forum. Jeżeli chodzi o mnie to ja jeszcze nie wiem czy pociągnę do Kaput , ale raczej skorzystam z przejechanych kilometrów i udam się na południe na termale do Bogacs lub Pusposkladan. Plany wyjazdu wiosennego bedą precyzowane w kwietniu.
Obawiam się że w roku bieżącym coraz częściej wyznacznikiem kierunkowym naszych wyjazdów camperem będzie aktualna prognoza pogody.
Marek Laughing
FTW65

PostWysłany: 06 Lut 2011, 12:38:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

"....oraz wdzięczność wszystkich uczestników zlotu. ...."
Pozdrawiam - Robin Chef[/quote]

Tu małe sprostowanie ,mam już za dużo lat/doświadczenia ...by na to liczyc Wink
Pozdr

PostWysłany: 08 Lut 2011, 21:29:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sądzę, że jest to właściwe miejsce dla listy uczestników zlotu w Kaputach.

1. Robin - 2 osoby

PostWysłany: 20 Lut 2011, 18:08:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No cóż ...,na tym zamykamy tą krótka listę ,Robin jako przedstawiciel C.N.C. jesteś zaproszony ,dostaniesz czapkę upoważniajaca do wjazdu za darmo na zlot .Odezwij się w tej sprawie 507-200-502 .Dariusz

PostWysłany: 06 Mar 2011, 22:26:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przyjmuję zaproszenie z dużym wzruszeniem. No i ten zaszczyt bycia "przedstawicielem" CNC...
Dziękuję Dariuszu ! Nasza załoga będzie na pewno...

Pozdrawiam - Robin z Odrobinką Idea

PostWysłany: 01 Maj 2011, 18:17:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mam przyjemność poinformować Was o dodatkowych atrakcjach takich jak ,ściana wspinaczkowa ,konkurs strzelecki, dodatkowe zawody wędkarskie (złowienie suma ,nagroda 500 zł.) oraz stoisko z akcesoriami kempingowymi. Przypominamy o konkursie na „Najlepszą relację z podróży”, I nagroda to telewizor 15,6'' z wbudowanym DVD. Przypominamy o zbiórce darów (wszelkiego rodzaju artykuły szkolne i zabawki ) na rzecz Ożarowskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. Jana Pawła II. Zorganizujemy również licytację na rzecz tego Stowarzyszenia ,więc jeśli macie w domach coś na zbyciu ....zapraszamy
Ponieważ ,jak zwykle na krótko przed Zlotem zaczynają się rezygnacje ,nie będziemy robić listy do C.K. ,zrobimy ją już na Zlocie z osób które będą obecne, zachowując kolejność zapisów na forum.
Pozdrawiamy

PostWysłany: 02 Maj 2011, 14:09:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przyjmuję wszystko do wiadomości. Dziękuję za informacje.
Pozdrawiam z Pienin - Robin.

PostWysłany: 12 Maj 2011, 11:44:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Byłem na kilku ciekawych zlotach. Ten był jednak najlepszy. Istotnym wydarzeniem na tym zlocie był pokaz i prezentacja nowych samochodów kempingowych firmy PLA. To nie to samo co na targach. Obejrzenie (wielokrotne) prezentowanych samochodów w towarzystwie kolegów którzy mają istotne doświadczenia w ich eksploatacji - może tylko skutkować trafnym wyborem i pozbawioną ryzyka decyzją.

Miejsce do wspólnego spożywania posiłków znajdowało się w przepięknym otoczeniu na wyjątkowo starannie utrzymanym trawniku.

Miejsca, gdzie stały kampery i przyczepy zostały urządzone wzorowo, jak na świeżo otwarty kemping. Właściciele okazali się znawcami tematu, zapewne z własnych podróży jak i doświadczeń innych.

Kemping w Kaputach ma doskonałe położenie ze względu na szlaki turystyczne (Pn-Pd i W-Z) jak i bliskość Warszawy ( 14 km do centrum).

Wielu z nas będzie tam częstymi gośćmi.

Organizatorowi zlotu Dariuszowi jeszcze raz serdecznie dziękuję za serdeczne przyjęcie i szczerą staropolską gościnę.

Pozdrawiam - Robin.

Kaputy
ul. Sochaczewska 222
/koordynaty GPS/
52° 13' 53,68" N
20° 47' 33,03"

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat