Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Do Lwowa kamperem.... Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Robin

PostWysłany: 24 Lip 2008, 20:05:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam !
Po Lwowie bez problemu można poruszać się kamperem. Na Ukrainie nie spotkałem ograniczeń typu 1,5t, 2,5t czy 3,5t. Zakazy wjazdu w jakąś ulicę dot.tylko sam.ciężarowych. W samym ścisłym centrum znalazłem parking strzeżony (cena 25hr tj.ok.10 zł. za dobę) i mieszkałem sobie na nim przez kilka dni. A jaki jest dzisiejszy Lwów - proszę popatrzeć...

Lwowski rynek.....

A to więzienie "Na Brygidkach"...

Lwowska ulica...

Cerkiew św.Jura

Całe dnie włóczyłem się po mieście. Do kampera wracałem tylko po to, żeby się wyspać. Bez problemu po Lwowie da się jeździć rowerem, choć miasto leży na siedmiu wzgórzach i niektóre podjazdy są uciążliwe. Ale tylko ze względu na brukowane ulice. W rejonie parkingu jest dużo sklepów, restauracji a nawet, w pobliżu, jest bazar czynny również w niedzielę. Namawiam na ten Lwów. Warto !

Pozdrawiam - Robin
Robin

PostWysłany: 21 Paz 2008, 22:09:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dwie godziny w Operze Lwowskiej...

Sami Państwo widzicie, że warto...

Pozdrawiam - Robin
Robin

PostWysłany: 12 Maj 2011, 09:45:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam !

Kolejny raz zwrócono mi uwagę, że nie podałem adresu parkingu uczciwie strzeżonego w centrum Lwowa.
Oto on : Parking strzeżony -( cena ok 10 Pln / dobę). Można nocować w samochodzie nawet kilka dni. Byłem w lipcu i miejsca było dużo.

N 49stopni 50 minut 27,81 sekund
E 24 stopnie 02 minuty 23,01 sekund

Ul. W.Korolenka - dojazd od ul. Prosvity lub od ul. Łyczakowskiej po złamaniu zakazu wjazdu na odcinku 250 m. Gdy byłem, to ul. Prosvity była rozkopana i wszyscy wjeżdżali od ul. Łyczakowskiej.

Pozdrawiam - Robin Idea

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat