Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 krym... Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
1965kol
Gość

PostWysłany: 06 Sty 2008, 14:05:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

własnie goszczę dziewczynę, która opowiada o wakacyjnym pobycie na...krymie. Jest zachwycona: ciepłe i piękne morze, goscinni ludzie, przygody z policja drogową... niskie ceny. Byłem na Ukrainie wiele razy ale nigdy turystycznie nie kamperem i nie na legendarnym krymie...Mam już plany na najbliższe wakacje ale nanastępne....pozdrawiam janusz s.
Kamperfan
Gość

PostWysłany: 06 Sty 2008, 15:20:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wyprawa na Krym jest od dłuższego czasu naszą "nadzieją" Rolling Eyes ale...
Podaję za www.cro.pl wypowiedź ("qqryq" dnia 18.10.2006 r.w wątku dot. wyjazdu na Krym) na temat warunków dojazdu samochodem:
"....Z drugiej strony jak pomyślę, że mam się użerać z ukraińskimi milicjantami i łapówkami a tym bardziej z ichnimi drogami to mi się skutecznie odechciewa auta (znajomy nie dalej jak 3 tygodnie temu uszkodził felgę bo wpadł w dziurę niedaleko Iwano-fraknkowska). Przy ukraińskich drogach po naszych jedzie się jak po stole".

Tak było 2 lata temu - czy coś się zmieniło?
Polecam też ciekawą relację z wyprawy na Krym w 2006 roku: http://www.bulgaricus.com/forum/viewtopic.php?id=4536
Robin

PostWysłany: 26 Lip 2008, 20:29:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nic się nie zmieniło. Właśnie wróciłem z wyprawy na Krym. Na drogach tragedia. Kempingów żadnych. Wszędzie problemy z wodą. Zaliczyłem trzy stłuczki, na szczęście drobne.
W sumie było "po byku".....

Pozdrawiam - Robin
Hrabina

PostWysłany: 27 Lip 2008, 10:32:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Robin jesteś najlepszy z naszej grupy, Bardzo Ciebie podziwiamy. Może znajdziesz czas na opisanie tego obszerniej. Może kilka foto.
Pozdrawiamy

Ewa i Cezary
Robin

PostWysłany: 27 Lip 2008, 20:30:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Spoko. Wszystko będzie. Muszę tylko odreagować.
Pozdrawiam - Robin

iwoncia

PostWysłany: 28 Lip 2008, 15:27:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ponieważ Krym interesuje mnie od dawna a w kwestii turystyki camperowej nic nie idzie ku lepszemu jadę na Krym 28 sierpnia na wycieczkę autokarową z Orbisem,który zapewnia mi przewodnika,noclegi,jedzenie a jak coś odpadnie to w autokarze a nie w moim kamperze.Ta forma pozwoli mam nadzieję :NIE MUSIEĆ ODREAGOWYWAĆ".Przywiozę na zlot zdjęcia bo kamery nie zabieram.
ROBIN!skoro lubisz mocne wrażenia ,czy badałeś pod katem camperowania Bułgarię.My będąc 3 lata temu w Bułgarii (samolotem) odwiedziliśmy dwa campingi-te na Mazurach przed 20 laty wydały nam się luksusem.A Bułgaria znowu nam sie marzy.....
szymon

PostWysłany: 28 Lip 2008, 18:09:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Robin,
szacunek, czapki z głów!
Szymon

PostWysłany: 28 Lip 2008, 22:18:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Iwoncia - jak się nic nie zmieni to 29-go sierpnia wyjeżdżam do Gruzji. Będę więc musiał jechać przez Bułgarie i Turcję. Po powrocie opowiem Ci jak to faktycznie jest w tej Bułgarii. Oczywiście pod kątem kamperowania.

Pozdrawiam - Robin
iwoncia

PostWysłany: 31 Lip 2008, 18:03:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dobra,dżięki,ale proszę UWAZAJ NA SIEBIE!!!

Pozdrawiam Iwona
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat