Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Plany wyjazdów na 2008 rok Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Marek
Gość

PostWysłany: 29 Lis 2007, 13:18:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Otwieram nowy temat. Liczę że powoli zapełni się wypowiedziami.

Chciałbym,żeby był skrzynką kontaktową umożliwiającą dogadanie się do wspólnego wyjazdu
.
Marek
Tadeusz
Gość

PostWysłany: 29 Lis 2007, 21:17:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam. W kwietniu jedziemy do Wielkiej Brytanii. O tej porze roku jest tam już ciepło i zielono. Dowodem niech będzie ta fotka wykonana w kwietniu br. w pięknym, znanym z łaźni rzymskich, mieście Bath, niedaleko Bristolu. Namawiam do wspólnej wyprawy wraz z żoną Halszką,widoczną na zdjęciu.
Pozdrowienia- Tadeusz.

Ostatnio zmieniony przez Tadeusz dnia 05 Gru 2007, 01:54:56, w całości zmieniany 1 raz
Ania i Zenek
Gość

PostWysłany: 29 Lis 2007, 21:34:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Z chęcią bym tam pojechal gdyby nie ta lewa strona ruchu. Ja od dłuzszego casu myslę o północnej Szkocji ale to napewno nie w 2008
Zenek
Ania i Zenek
Gość

PostWysłany: 29 Lis 2007, 21:49:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja w grubszym zarysie mam juz plan na 2008 rok oczywiscie moze on ulec modyfikacji
-marzec pierwszy rozruch po zimie wekend na nartach w Szklarskiej
- początek kwietnia do 15 Włochy wybrzeże Liguryjsjie jezeli będzie więcej chętnych to Sycylia
-kwiecien zlot CNC (CamperNet Club)
-początek maja wyjazd wraz z ubiegłoroczną grupą Wenecką kierunek w trakcie uzgadniania w grę wchodzi Amsterdam , lub Paryż lub Genewa a moze jeszcze inne miesca
-maj czerwiec wekendowe wyjazdy Sudety po stronie Czesjiej i Polskiej
-Przelom lipca i sierpnia wyjazd główny plan Norwegia lub Szwajcaria lub szerzej Alpy
-wrzesien - narazie brak planów (tu moze skorzystam z wyjazdów zaplanowanych przez innych kamperowców.)
-pazdziernik zlot CNC
Jezeli komuś bedzie po drodze ze mna to serdecznie zapraszam
Zenek
Tadeusz
Gość

PostWysłany: 29 Lis 2007, 22:35:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zenku! Nie należy bać się ruchu lewostronnego. My z Halszką nauczyliśmy się tego błyskawicznie...na rowerach. Oto moja dziewczyna wjeżdżająca z Walii do hrabstwa Herefordshire w Anglii. Ja oczywiście jadę za nią, ale mnie, JAK ZWYKLE, nie widać!!!

Pozdrawiam-Tadeusz
Ania i Zenek
Gość

PostWysłany: 29 Lis 2007, 22:41:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak patrzę na to zdjęcie to mam nieodparte wrażenie ze rowerzystka jedzie pod prąd Laughing
Zenek
Tadeusz
Gość

PostWysłany: 29 Lis 2007, 22:49:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pod prąd to my często...w życiu, ale nie na szosie. Embarassed
1965kol
Gość

PostWysłany: 03 Gru 2007, 13:41:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

witam
na początku wakacji (koniec czerwca) 2008 wybieram się wraz z swoją załogą do Norwegii. Trasa jeszcze nie ustalona. Podobno jest to najbardziej dogodny czas na wyprawę w tym kierunku. Wspaniale byłoby pojechać w towarzystwie... pozdrawiam serdecznie janusz s - suwałki.
Tadeusz
Gość

PostWysłany: 05 Gru 2007, 01:50:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Miły Januszu, my z Halszką również coraz częściej rozmyślamy o Norwegii. Proponuję porozmawiać o tym w ramach naszych kontaktów prywatnych, a następnie wyjść z gotowym planem na forum. Jestem przekonany, że będzie więcej chętnych. To może być wyprawa marzeń

Pozdrawiam-Tadeusz
Tadeusz
Gość

PostWysłany: 05 Gru 2007, 02:00:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Idea spotkania ponad podziałami w Kazimierzu jest mi tak bliska, że wyjazd do Wielkiej Brytanii bardzo chętnie odłożę na termin późniejszy, aby tylko móc spotkać się z kolegami z różnych forów. Czekam, jak inni na wyklucie się ostatecznych ustaleń co do terminu spotkania w Kazimierzu.
janusz1943
Gość

PostWysłany: 23 Gru 2007, 07:19:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam wszystkich camperowców. W kwietniu planuję wyjazd do Grecji z
pobytem na Krecie Czas pobytu dwa miesiące. W Grecji byłem wielokrotnie i muszę stwierdzić że jest to piękny kraj, przyjazdny dla camperowców. Jeśli ktoś jest chętny na proponowaną podróż będzie mi bardzo miło. Pozdrawiam gorąco. Janusz Kosiba polanox@vp.pl
Marek
Gość

PostWysłany: 23 Gru 2007, 12:03:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witaj Janusz na tym forum.
Dziekuję za maila jestem również fanem Grecji, aczkolwiek byłem tam tylko jako turysta hotelowy. Poważnie z małżonką zastanawiamy sie na podłaczeniem do Was, może nie na całość wyjazdu ale na jakąś część więc dodaj coś więcej na temat . Wiem że byłeś już wielokrotnie w Grecji więc proszę Cie napisz o organizacji wyjazdu, planowanej trasie, warunkach bytowych, atrakcjach ,kosztach i.t.p. . Organizacji pobytu. Ja osobiscie nie preferują czystego trampingu przez okres 30 dni wolę posiedzieć dlużej w jednym miejscu celem lepszego poznania okolicy i specyficznego klimatu regionu, przy założeniu aktywnego wypoczynku.
Marek
janusz1943
Gość

PostWysłany: 23 Gru 2007, 15:12:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witaj Dzieki za zainteresowanie tematem. Jak juz pisałem w Grccji byłem wielokrotnie ale nigdy wiosną zawsze jeżdziłem wrzesień,pażdziernik.
dlatego chcę jechać w kwietniu. Podobno Grecja wiosną jest przepiękna.
Co do trasy i miejsca pobytu jestem elestyczny, to musimy ustalić wspólnie. Dojazd proponuję przez Słowację,Węgry,Serbię Macedonię.
Droga jest dobra większość autostradami. Warto popłynąć na Kretę jest wspaniała. Można zaliczyć po drodze z dwie wyspy. Będąc w Grecji nigdy nie korzystam z campingów. Zawszw parkowałem blisko plaży, i nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi. W miastach na parkingach lub w porcie. Na większości plaż są natryski. W czasie pobytu staramy się sami gotować, z
Polski zabieramy konserwy. Artykuły zywnościowe są droższe około x2.
Opłaty za autostrady Słowacja,Węgry,Macedonia są tanie jedynie za przejazd przez Serbię okoł 78Euro, za to paliwo jest tańsze niż w Polsce,
W Grecji 1 litr oleju napędowego około 1Euro. Prom z Pireusu na Kretę
camper 125 Euro osoba 29 Euro /ekonomy/. Jak juz wspomniałem wszystko jest do ustalenia. Najwazniejsze jest podjąć decyzje - jedziemy.
Lista chętnych nie jest zamknięta zawsze bedzie weselej.
Pabloo
Gość

PostWysłany: 11 Lut 2008, 09:02:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam
Ja się wybieram 25-26 kwietnia do Hiszpanii i Portugalii. Trasa wstępna:
Warszawa - Świecko - Niemcy-południe Francji - Madryt - Fatima - Lizbona - południe Hiszpanii - powrót.
Jeśli ktoś chętny (nawet na część trasy - zapraszam).
Pozdrawiam
Pabloo
Dominika Bońkowska
Gość

PostWysłany: 16 Lut 2008, 19:31:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No to Marku uaktywniam się z planami wreszcie ustaliliśmy z kilkoma znajomymi wspólny termin jest to okres tradycyjnie Wielkanocy 20-26 marca na razie wychodzi nam że będziemy w trzy campery. Kierunek południowe Niemcy (temat ZAMKI) - nie mamy jeszcze dokładnych punktów na mapie spotkanie organizacyjne robimy za tydzień wtedy doprecyzuję. Myślimy tez o zahaczenie o Szwajcarię, ale zobaczymy jak czasowo nam to wyjdzie.
Maciej
Gość

PostWysłany: 18 Lut 2008, 16:49:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dominika Bońkowska napisał:
Kierunek południowe Niemcy (temat ZAMKI)

Zazdroszczę,te zamki są prześliczne,polecam,naprawdę warto.
eeik
Gość

PostWysłany: 20 Lut 2008, 07:55:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Również polecam Smile zamki nadreńskie, winnice nad Mozelą.

Mnie osobiście bardzo zauroczyło klimatyczne miasteczko - Bacharach

Jak wygospodaruję trochę czasu to wkleję foty z naszego pobytu z Zuzią (tzn ja jechałam sama z Zuzanną) w Nadrenii
Robin

PostWysłany: 13 Maj 2008, 09:50:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam !
W najbliższą sobotę będę już na Ukrainie i zacznę od zwiedzania Wołynia. A że dzisiaj otrzymałem wizę Białoruską to będę na pewno w Nowogródku, Lidzie, Nieświerzu i Grodnie. Uważam, że taka wycieczka dobrze mi zrobi przed wyjazdem w ostatnią sobotę czerwca na Krym. Na tą "wyprawę krymską" są jeszcze miejsca dla dwóch załóg, gdyż 2 załogi niemieckie zrezygnowały. Gdyby ktoś chciał dołączyć........
Pozdrawiam - Robin Idea
Marek

PostWysłany: 15 Maj 2008, 09:06:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Trochę Ci zazdroszczę pomysłu z Tą Białorusią. Ciekawe jak rozwiążesz problem meldowania się na noc. Pamiętaj tam porządek musi być, a kraj ciekawy. Jeżeli chodzi o Krym to mam niezapomniane wrażenia z 1975 roku, ale wtedy człowiek się nie zastanawiał nad życiem tylko z niego czerpał. Nie jadę na Krym, żeby nie psuć wspomnień, które pasowały do minionej Epoki z tego co wiem w infrastrukturze dużo się nie zmieniło.
Marek
Robin

PostWysłany: 30 Lip 2008, 09:44:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam !
29-go sierpnia wyjeżdżam do Gruzji na 40 dni. Trasa przez Rumunię, Bułgarię i Turcję. Gdyby ktoś chciał dołączyć - zapraszam !
Pozdrawiam - Robin Idea
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat