Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Zlot w Jeleniej Górze JESIEŃ 2013 Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Robin

PostWysłany: 21 Wrz 2013, 11:13:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam !
Nie zdołam wrócić do kraju na ostatni week-end września. W poprzednich latach organizowałem w tym okresie zlot. Pomimo mojej nieobecności nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby do takiego spotkania doszło. Apeluję zatem, żeby wzorem ubiegłych lat, członkowie klubu i forum podtrzymali tradycję i do Jeleniej Góry na spotkanie przyjechali. Termin wypada na dzień 28 - 29 wrzesnia 2013 r. Sądzę, że Leszek (w moim imieniu) poczyni wszystkie niezbędne kroki organizacyjne.

Pozdrawiam z Tbilisi Idea

PostWysłany: 21 Wrz 2013, 15:01:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cóż tu organizować? Starzy bywalcy naszych jesiennych spotkań w Jeleniej Górze wiedzą, że Kamping znajduje się kilkaset metrów od Ratusza. Kamping sprawdzony z wszelkimi wygodami. W tym terminie, 28-29 września odbywa się w Jeleniej Górze - Jarmark Staroci i Osobliwości, jedna z większych imprez tego rodzaju w Europie. Wieczorami można w swoim gronie kamperowców powspominać odbyte wyprawy i zaplanować następne.
Ja przyjadę już w piątek tj. 27 września, zapraszam wszystkich chętnych, myślę, że nudzić się nie będziemy.
Lech
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat