Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Kaucja za wynajęcie kampera Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pluton71

PostWysłany: 27 Sie 2013, 12:52:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam . Jestem początkujacym miłośnikiem karawaningu i nie ominęło mnie szereg problemów na początku tej fajnej zabawy . Niestety w drugim dniu podróży wynajętym kamperem przy cofaniu uszkodziłem zderzak tylny , scianę kampera , i mój rower . zadzwoniłem do właściciela , przesłałem zdjęcia , pokleiłem jak mogłem i kontynuowałem podróż . Niestety po oddaniu pojazdu właściciel powiedział że nie jest w stanie zgłosić szkody do ubezpieczyciela ponieważ ma następnych klientów, szkutnik wycenił szkodę na 5000 i wobec czego kaucja przepada . W umowie faktycznie jest zapis że odpowiadam za zaistniałe uszkodzenia ale jest też punkt o ubezpieczeniu AC i 1000 złotowym udziale własnym w szkodzie . Mógłby mi ktoś poradzić ? Zostawić sprawę i 2000 , czy próbować dochodzić sprawiedliwości w naszych wątpliwie sprawiedliwych sądach .Marek Sad
Robin

PostWysłany: 29 Sie 2013, 16:58:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witaj!
Sprawe najrozsadniej jest pozostawic w takim stanie jak jest. Dochodzenie sprawiedliwosci moze Cie kosztowac kilkakrotnie wiecej.
Pozdrawiam.

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat