Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Już po zlocie o zlocie w Sromowcach Niżnych Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Marek

PostWysłany: 04 Maj 2011, 17:32:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zlot … zlot …. I po zlocie. Jak nie było większych wpadek to znaczy ,że było fajnie . Zaczęło się ciekawie gdyż zaraz po przyjeździe na miejsce zlotowe do Państwa Laskowskich okazało się ,że na polu namiotowym stoi już kilka przyczep campingowych wraz z holownikami , jakiś autobus. Zlot w tym miejscu miałby sens jeżeli bylibyśmy tylko sami (gwarantował intymność zlotową ) . Układ pola namiotowego w kształcie wydłużonego prostokąta ze spadkiem w kierunku Dunajca . Szerokość pola namiotowego około 40 m. Przyłącza elektryczne to zwykłe kontakty w ilości sztuk 5 wyprowadzone na zewnątrz budynków gospodarczych bez oznaczenia amperażu . Efekt podjęcie decyzji jedynie słusznej i przeniesienie zlotu na pole namiotowe obok remizy strażackiej w Sromowcach Niżnych. Powiadomienie natychmiastowe telefoniczne załóg będących w domu lub w drodze na zlot. UFF udało się.
Poniżej fotki krajobrazowe z miejsca zlotu.

a teraz inne ujęcie

Podczas zlotu odbyły się dwa ważne wydarzenia:
Przyjęcie załogi Krystyny (Krystyna & Ryszard ) do klubu CNC
oraz wybory prezesa Camper Net Clubu .
Wybory się odbyły przez bezpośrednie jawne głosowanie przy frekwencji 83,33 % wszystkich członków klubu , którzy byli obecni na zlocie i wzięli bezpośredni udział w głosowaniu. (potwierdza to ważność wyborów) .
Nowym prezesem CNC został wybrany Robin przy jednym głosie wstrzymującym .
Mieliśmy również gości zlotowych Dominika i Darek Bońkowscy , Kazek Kluska , Janusz Jola (Yannoo).
Uczestniczyliśmy w imprezach lokalnych organizowanych przez Janusza i jego Pienińskie Stowarzyszenie , oraz w spływie Dunajcem na tratwach z flisakami. W użyciu były rowery i zdeptane stopami górskie szlaki w kierunku szczytu Trzech Koron. Przeżyliśmy 6 –cio godzinny dosyć intensywny opad deszczu z ochłodzeniem. Zostało zorganizowane wieczorne wspólne biesiadne spotkanie w remizie strażackiej na którym też byłem jadłem i piłem.
Niektórzy koledzy udali się do ciepłych wód termalnych węgierskich , inni musieli wrócić do domów ,a Antwad wędruje po Słowacji chociaż mam poufną informacje ,że przed opadami śniegu schronił się w miejscowości Tokaj na Węgrzech. No to by było na tyle z kronikarskiego obowiązku.
Pozdrawiam od teraz ponownie Wasz User
Marek
Poniżej jeszcze kilka zdjęć ze zlotu.

widok na Tatry

camperowe nasze zlotowisko

Jarek na tratwie flisackiej

Bajka i jej nowy kumpel

Po wyborach dogadywanie się z Prezesem

Ekipa w podróży po zlocie na termale węgierskie namierzona pod sklepem "alkohole świata" na Słowacji. Myślę ,że się zaopatrzyli.

Fascynował mnie szczególnie ten rodzaj "kosiarki" używanej na halach , zarówno pod kątem wydajności jak sposobu przekierowywania
Robin

PostWysłany: 13 Maj 2012, 20:43:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zlot wiosenny Pieniny 2012 zakończył się 06 maja 2012r. i był jednym z najdłuższych w historii klubu.

Pole namiotowe w Sromowcach Niżnych w okresie zlotu.

A po słowackiej stronie - jak w domu...

Kilka załóg rozpoczęło zlot od spływu Dunajcem. Na tratwy flisacy przyjmowali nawet 4 rowery.

Po spływie, już w Krościenku, oczekiwanie na obiad...

Piękniejszej pogody nie mogliśmy sobie wymarzyć...

Na zaporze w Czorsztynie.

A wieczorami - biesiadnie. Przygrywało - CNC Acoustic Trio.

W Sromowcach tez się działo...

Do zobaczenia za rok. Pozdrawiam.

Robin. Idea

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat