Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Fotoradary Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
szymon
Gość

PostWysłany: 03 Lis 2007, 09:19:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

szymon
2007-06-25
08:27
Uwaga na fotoradary na drodze z Borska (i nie tylko) !!!
eler1
Gość

PostWysłany: 03 Lis 2007, 09:22:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

eler1
2007-06-24
21:17
Psiakość po zlocie przyszła pamiątka z powrotu pierwsza wieś za Borskiem fotoradar zdążyłem piątkę włożyć 75km/h na ograniczeniu i 4 punkty oraz gamonie wysyłali ponad miesiąc to jeszcze przez Sąd Grodzki Żeby na drodze gminnej fotoradar stawiać to zgroza i jeszcze kamperem to lekka przesada.
Marek
Gość

PostWysłany: 03 Lis 2007, 09:23:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Marek
2007-06-24
23:50
Myślę ,że Eler1 to przebolejesz. Wiem ,że stali i zabezpieczali przyjazd Biskupa i polowali. Ja miałem problem pod kościołem, w sumie blokowałem drogę camperem przez 0,5 godz., aż się sołtys wkurzył i ściągnął ich z drogi celem udrożnienia ruchu. Ludzie byli wściekli,a że to była miejscowa Policja to im nawrzucali. Dla mnie oprócz nerwów są ciekawe takie lokalne przepychanki, ale dlaczego obcych do tego mieszają.
Marek
szymon
Gość

PostWysłany: 03 Lis 2007, 09:25:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

szymon
2007-06-25
08:30
Ja ostatnio zrobiłem sobie wypad po Polsce. Kilka dni w górach i później skok nad morze - też na kilka dni. W zeszłą niedzielę przejechałem z Dusznik Zdroju do Rewala. Odcinek pokaźny więc jechałem "raźno". W dwóch miejscach przeleciałem koło fotoradarów o jakieś 20 km/h za szybko. Teraz wypatruję listonosza... Zobaczymy jak to się skończy.
Pozdrawiam
Szymon
antwad
Gość

PostWysłany: 03 Lis 2007, 09:26:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

antwad
2007-06-25
08:51
"... wysyłali ponad miesiąc to jeszcze przez Sąd Grodzki..." - czy to znaczy, że musisz się stawić przed tym całym sądem? Toż to cały dzień w plecy, o kosztach nie wspomnę!
szymon
Gość

PostWysłany: 03 Lis 2007, 09:27:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

szymon
2007-06-25
10:19
A ja słyszałem, że przed Sąd Grodzki kierują sprawę jeśli minie 3 miesiące. Podobno nie trzeba się stawić. Przychodzi powiadomienie o rozprawie, a nie wezwanie na rozprawę. Tak w każdym razie w Poznaniu miał mój znajomy jakieś pół roku temu.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat